BUSHMAN

BUSHMAN

Tvoř svůj vlastní styl

Cítíme, že jsme přímou součástí možné změny, proto chceme vést a inspirovat ostatní svými kroky k čistější planetě.

Tradiční česká značka outdoorového oblečení z přírodních materiálů Tě doprovodí, kam budeš chtít. Už 26 let navrhujeme pánské i dámské kolekce oblečení a doplňky v souladu s přírodou a s respektem vůči ní i lidem. Od počátku značky je stěžejním materiálem poctivá bavlna.

Bushman je člověk se silným instinktem a touhou po životě. Miluje nekonečné toulky přírodou stejně jako procházky městem. Myslí udržitelně a také tak žije. Z dílny BUSHMAN proto vycházejí kolekce, navržené s jasnou vizí: pohodlí, dlouhá životnost, nadčasový design. 

Nejinak je tomu i v nové kolekci jaro/léto 2024, v níž na Tebe čekají třeba plátěné kalhoty, oblečení s chladivým lnem, vzdušné šaty, košile s nádechem dalekých expedic i ty více „business“, vhodné i do města a práce.

Užij si všechny své cesty, ať vedou kterýmkoli směrem!

Abyste nic nepropásli

Přihlásit se k odběru článků a novinek:

Kliknutím níže na « Přihlašuji se k odběru » souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním personalizovaných obchodních sdělení od skupiny Unibail-Rodamco-Westfield**.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit pomocí odkazu pro odhlášení, který je součástí každého našeho zaslaného e-mailu. Další informace o správě osobních údajů a vašich právech jako subjektů údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Společnými správci Vašich osobních údajů jsou na jedné straně společnost Unibail Management a na druhé straně konkrétní entita odpovědná za nákupní centra či centrum skupiny Unibail-Rodamco-Westfield, jehož newslettery si přejete dostávat.