C&A

C&A

UDRŽITELNĚJŠÍ KOLEKCE

C&A inspiruje své zákazníky každý den, aby se dobře cítili, dobře vypadali a dobro i konali. I přesto, že oblečení je vyrobeno z preferovaných materiálů, jako je biobavlna nebo recyklovaná vlákna, a při produkci jsou využity účinné technologie, stále spotřebovává zdroje i energii, a proto chce C&A svým spotřebitelům ukázat všechny činnosti, které může podniknout, aby minimalizovala dopad na životní prostředí, a podporovat tak udržitelnější postupy. Pouze otevřená a upřímná komunikace může pomoci spotřebitelům udělat při nákupu rozhodnutí založená na informacích.

Udržitelný len – European Flax® – pěstují evropští farmáři ve Francii, Belgii a Holandsku a jeho původ lze určit. Rostlina není pěstována z geneticky modifikovaných semen (GMO) a pro pěstování se používá jen velmi  máslo syntetických hnojiv a pesticidů. Jde o tzv. “bezvodou plodinu”, což znamená, že k závlaze stačí převážně dešťová voda ( což šetří stále vzácnější vodní zdroje ).

Plodina je téměř bez odpadu, neboť celá rostlina je zpracována na různé produkty – např. krmivo pro zvířata, olej a třeba i složka do bankovek. Z European Flax® lnu jsou např. tyto šaty.

Abyste nic nepropásli

Přihlásit se k odběru článků a novinek:

Kliknutím níže na « Přihlašuji se k odběru » souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním personalizovaných obchodních sdělení od skupiny Unibail-Rodamco-Westfield**.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit pomocí odkazu pro odhlášení, který je součástí každého našeho zaslaného e-mailu. Další informace o správě osobních údajů a vašich právech jako subjektů údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Společnými správci Vašich osobních údajů jsou na jedné straně společnost Unibail Management a na druhé straně konkrétní entita odpovědná za nákupní centra či centrum skupiny Unibail-Rodamco-Westfield, jehož newslettery si přejete dostávat.