CityZen

CityZen

Chytré oblečení, na kterém není vidět pot a odolá špíně

Soustředíme se na basic módu, jejíž výhodou je univerzální použití. Díky unikátní technologii CityZen na našem oblečení není vidět, když se zpotíte, ani když se náhodou polijete vínem. Přesto se příjemně nosí a je prodyšné.  

Od první nitky vše zpracováváme v Čechách a každý kousek našeho chytrého oblečení navrhujeme s ohledem na přírodu. Nezáleží na tom, jestli jste ve městě nebo chodíte po lese. Ať budete kdekoliv, budete se cítit skvěle. Přijďte se přesvědčit a vyzkoušejte ten pocit na vlastní kůži. Rádi vám v naší nově otevřené prodejně pomůžeme vybrat ten pravý kousek přímo pro vás. Dokážeme vám, že unikátní vlastnosti našeho chytrého oblečení opravdu fungují.

SPOLEČNĚ KRÁČÍME K UDRŽITELNOSTI

PRACÍ GEL

Od podzimu si zákazníci mohou zakoupit na prodejně CityZen nás prací gel GENTLEMAN, který jsme vyrobili nejen pro potřeby praní našeho prádla s technologií CityZen, ale také jsme chtěli zákazníkům ukázat cestu udržitelného praní. Gel je svým složením zcela přírodní, díky čemuž je šetrný k pokožce, oblečení i pračce.

R ECYKLOVANÉ RAMÍNKO

Recyklované ramínko je projekt, na kterém se v CityZen podílíme s Technickou univerzitou v Liberci, která našla cestu, jak využít staré oblečení. To se zalije pryskyřicí a ze směsi vznikne tvrdá deska, ze které je následně možné vyrobit cokoli. My jsme si nechali ručně vyřezat ramínka, která si u nás zákazníci mohou prohlédnout i zakoupit. V každém ramínku najdete 100 g starého oblečení.

Abyste nic nepropásli

Přihlásit se k odběru článků a novinek:

Kliknutím níže na « Přihlašuji se k odběru » souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním personalizovaných obchodních sdělení od skupiny Unibail-Rodamco-Westfield**.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit pomocí odkazu pro odhlášení, který je součástí každého našeho zaslaného e-mailu. Další informace o správě osobních údajů a vašich právech jako subjektů údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Společnými správci Vašich osobních údajů jsou na jedné straně společnost Unibail Management a na druhé straně konkrétní entita odpovědná za nákupní centra či centrum skupiny Unibail-Rodamco-Westfield, jehož newslettery si přejete dostávat.