CURAPROX

CURAPROX

Eko přístup se značkou CURAPROX

Letošní novinkou značky CURAPROX je dřevěný zubní kartáček WOOD, který je šetrný nejen k zubům a dásním, ale i k životnímu prostředí. CURAPROX jako jediná značka na trhu aktuálně nabízí samostatně vyměnitelné mezizubní kartáčky, aniž by bylo nutné zakoupit si zároveň i nový držák. Použitý mezizubní kartáček se jednoduše vyjme z držáku, který lze používat opakovaně a jen se pomocí „click“ systému nasadit nový mezizubní kartáček (balení CURAPROX refill).

A při nákupu cestovní sady Travel od CURAPROX je možné pouze dokupovat nové koncovky kartáčků, mezizubní kartáčky a zubní pastu, a zbytek sady používáte dál. Na šetrném přístupu k životnímu prostředí nám záleží.

Spojení s přírodou – CURAPROX WOOD ultra soft

Pořiďte si tento zubní kartáček … a zamilujete si ho. Při čištění zubů ráno i večer budete cítit intenzivní spojení s přírodou. Vnímejte teplo dřevěné rukojeti, která je biologicky odbouratelná a kompostovatelná, a užívejte si čtyři veselé zářivé barvy vláken zubního kartáčku WOOD. Dřevěný kartáček CURAPROX ultra soft WOOD je neúprosný k zubnímu plaku a šetrný k zubům a dásním. Navíc je to jediný dřevěný zubní kartáček s osvědčeným zahnutím Curacurve® – díky kterému snadno vyčistíte i těžko dostupná místa v zadní části úst.

Náhradní mezizubní kartáčky v balení refill

Náhradní mezizubní kartáčky nakupte v případě, že již vlastníte držák (kovový nebo plastový) a chcete šetřit i přírodu i svou peněženku.

CPS prime refill balení mezizubních kartáčků má tyto výhody:

  • Velmi snadná manipulace díky unikátnímu „click“ systému.
  • Zbývající kartáčky lze uchovávat v praktickém pouzdře.
  • 8 ks mezizubních kartáčků v refill recyklovatelném balení, ktere šetří přírodu i peníze.

Náhradní části do cestovní sady Travel

CURAPROX Travel set v šesti barevných kombinacích je nepostradatelným společníkem na cesty. Ať jste kdekoliv, vždy máte připravenou sadu základních pomůcek pro správnou péči o zuby a dásně. Díky praktické velikosti krabičky (pouze 9,5 cm x 6 cm) už nemusíte dělat kompromisy a můžete mít užitečné pomocníky dentální hygieny vždy při sobě, v příručním zavazadle nebo prostě v kapse. A navíc, šetříte přírodu, pokud k sadě dokupujete: pouze koncové díly zubního kartáčku a samostatné mezizubní kartáčky bez držáku.

Abyste nic nepropásli

Přihlásit se k odběru článků a novinek:

Kliknutím níže na « Přihlašuji se k odběru » souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním personalizovaných obchodních sdělení od skupiny Unibail-Rodamco-Westfield**.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit pomocí odkazu pro odhlášení, který je součástí každého našeho zaslaného e-mailu. Další informace o správě osobních údajů a vašich právech jako subjektů údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Společnými správci Vašich osobních údajů jsou na jedné straně společnost Unibail Management a na druhé straně konkrétní entita odpovědná za nákupní centra či centrum skupiny Unibail-Rodamco-Westfield, jehož newslettery si přejete dostávat.