Flying Tiger Copenhagen

Flying Tiger Copenhagen

Udržitelná budoucnosti s Flying Tiger Copenhagen! 🌿

V roce 2021 jsme udělali velký krok směrem k udržitelnosti ve Flying Tiger Copenhagen. Naše výrobky jsou nyní hezky obnovitelné, ať už jde o dřevo, bambus nebo další ekologicky šetrné materiály.

Záříme s lepšími obaly! 🌍

Naše láhve a skleničky mají nyní nejenom glanc, ale i ekologický nádech! Sklo je 100% recyklovatelné a můžeme ho používat donekonečna, což neohrožuje jeho kvalitu. To je naše tajemství na zdravější životní styl!

Udržitelné balení? Máme to! 🌱

Vydali jsme se na zelenější cestu a měníme i obaly našich výrobků. Zvolili jsme obaly ze 100% lepenky a rozloučili se s jednou tunou plastových obalů ročně. Pro toto úsilí si vysloužíme dortík za odměnu!

Naše zelené srdce pro lesy! 🌲

Všechny naše papírové výrobky jsou vyrobeny ze surovin z udržitelně obhospodařovaných lesů. Vyhledejte logo FSC®, které je zárukou, že dřevo pochází z udržitelného lesního hospodářství. Třikrát hurá za zelený přístup!

Zelená kuchyně, zelený život! 🍽️

V Flying Tiger Copenhagen najdete široký sortiment kuchyňských potřeb vyrobených z bambusu, dřeva, recyklovaného skla a trvanlivé oceli. Zjistíte, že udržitelná kuchyně může být nejen ekologická, ale i stylová!

Ekologická prodejna, ekologický život! 🏡

Ve Flying Tiger Copenhagen jsme vytvořili prostor, kde se setkává moderní design s udržitelností. Náš nábytek je vyrobený ze dřeva a recyklovatelných kovů. Světla jsou úsporná LED, plastové tašky jsou z 100 % recyklovaného materiálu a pokladní doklady z certifikovaného papíru FSC®.

Užijte si svůj nákup s dobrým pocitem, vědomi si, že podporujete značku, která se stará o naši planetu! 🌎✨

Abyste nic nepropásli

Přihlásit se k odběru článků a novinek:

Kliknutím níže na « Přihlašuji se k odběru » souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním personalizovaných obchodních sdělení od skupiny Unibail-Rodamco-Westfield**.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit pomocí odkazu pro odhlášení, který je součástí každého našeho zaslaného e-mailu. Další informace o správě osobních údajů a vašich právech jako subjektů údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Společnými správci Vašich osobních údajů jsou na jedné straně společnost Unibail Management a na druhé straně konkrétní entita odpovědná za nákupní centra či centrum skupiny Unibail-Rodamco-Westfield, jehož newslettery si přejete dostávat.