INTERSPORT

INTERSPORT

Dlouhodobý úspěch neodmyslitelně spojujeme s ochranou práv lidí, zvířat a životního prostředí. Proto usilujeme o zodpovědnější budoucnost našich výrobků prostřednictvím zásad Reduce, Recycle, Rethink. Produkty, jejichž hlavní součást obsahuje ≥ 50 % odpovědnějších materiálů, jsou na našem webu označeny logem GREEN SERIES/ IMPACT CHOICE. Vybrat si z těchto produktů můžete na tomto odkazu: https://www.intersport.cz/intersport-a-udrzitelnost/

Jsme členem iniciativy BSCI a spolupracujeme s dodavateli a výrobci na zlepšování pracovních standardů v dodavatelském řetězci.

Zavázali jsme se ke zlepšování vlivu našeho dodavatelského řetězce na životní prostředí, a proto jsme se spolu s dalšími obchodními partnery připojili k programu iniciativy BEPI, která poskytuje monitorovací nástroje, které se zaměřují na 11 oblastí vlivu na životní prostředí.

V neposlední řadě vyvíjíme výrobky, které neohrožují „pět základních koncepcí svobod“ zvířat a usilujeme o jejich dodržování v celém dodavatelském řetězci.

Abychom reagovali na potřeby dnešních zákazníků, disponuje naše prodejna ve Westfield Chodov řadou nových prvků – zaujme nejen moderním designem, ale také použitím dřeva a doplňků ve smyslu udržitelné výstavby.

Abyste nic nepropásli

Přihlásit se k odběru článků a novinek:

Kliknutím níže na « Přihlašuji se k odběru » souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním personalizovaných obchodních sdělení od skupiny Unibail-Rodamco-Westfield**.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit pomocí odkazu pro odhlášení, který je součástí každého našeho zaslaného e-mailu. Další informace o správě osobních údajů a vašich právech jako subjektů údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Společnými správci Vašich osobních údajů jsou na jedné straně společnost Unibail Management a na druhé straně konkrétní entita odpovědná za nákupní centra či centrum skupiny Unibail-Rodamco-Westfield, jehož newslettery si přejete dostávat.