JOTT

JOTT

č as na slow fashion

Nic není dokonalé, ani trvale udržitelné, dokonce ani neustále prospěšné. V JOTT ale věříme, že je potřebné se neustále zlepšovat a vnímat širší souvislosti. Životní prostředí je pro nás synonymem světa, v kterém fungujeme, a proto cítíme zodpovědnost za jeho podobu. Neustále pracujeme na udržitelnosti naší výroby a těší nás sledovat, jak se běžní spotřebitelé mění na zodpovědné zákazníky, kteří jdou vlastní cestou a vědomě rozhodují o svých nákupech a investicích do sebe.

Specializujeme se na tenké a ultra lehké bundy vhodné na každou příležitost a pro každé roční období. Používáme kreativitu na to, aby sloužila jednoduchosti a dlouhověkosti.

PROTOŽE NA TOM ZÁLEŽÍ

  • vyrábíme s menším dosahem na biodiverzitu a životní prostředí – využíváme zbytky látek z výrobních procesů a plastové lahve a oděvy
  • 100 % našich péřových bund a vest je z čistého peří a chmýří – nepoužíváme syntetická vlákna, protože peří má dvojnásobnou životnost
  • 100 % plastových obalů, které používáme je z recyklovaného materiálu
  • 72 % našich úpletových modelů je vyrobených z organické bavlny
  • 3 % našich produktů jsou vyrobené z recyklovaných plastových lahví a obalů.

Abyste nic nepropásli

Přihlásit se k odběru článků a novinek:

Kliknutím níže na « Přihlašuji se k odběru » souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním personalizovaných obchodních sdělení od skupiny Unibail-Rodamco-Westfield**.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit pomocí odkazu pro odhlášení, který je součástí každého našeho zaslaného e-mailu. Další informace o správě osobních údajů a vašich právech jako subjektů údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Společnými správci Vašich osobních údajů jsou na jedné straně společnost Unibail Management a na druhé straně konkrétní entita odpovědná za nákupní centra či centrum skupiny Unibail-Rodamco-Westfield, jehož newslettery si přejete dostávat.