KIEHL’S ZA LEPŠÍ BUDOUCNOST

KIEHL’S ZA LEPŠÍ BUDOUCNOST

Jsme odhodláni pečovat o zdraví pokožky a blaho světa. Ačkoli se náš cíl nikdy nezměnil, výzvy, kterým čelí obchody a společnost, od nás vyžadují, abychom přehodnotili každý aspekt našeho podnikání a pomohli tak udržet zdroje a materiály co nejdéle ve formě. Vytyčili jsme si cestu vpřed, abychom do roku 2030 splnili konkrétní cíle.

OBNOVITELNÉ ZDROJE

Naším cílem je vyrábět 100 % našich výrobků z obnovitelných složek, které jsou k dispozici v dostatečném množství, a to za použití postupů získávání a výroby, které pomáhají šetřit zdroje, minimalizovat odpad a zajišťují, že klíčové přírodní zdroje jsou obnovované, zdravé a prosperující.

SNIŽOVÁNÍ ODPADU

Naším cílem je, aby se jednorázové plasty staly minulostí tím, že budeme 100 % našich přípravků balit do lahví nebo sklenic, které lze opakovaně použít, znovu naplnit nebo vyrobit z recyklovaných materiálů, a zároveň zákazníkům usnadníme recyklaci dalších více než 15 milionů obalů.

ZAPOJENÍ KOMUNIT

Vždy jsme věděli, že důležité věci začínají v maličkostech: inspirujeme naši globální komunitu k činnosti tím, že podporujeme veřejně prospěšné práce a poskytujeme vzdělávání zaměřené na udržitelnost.

NÁHRADNÍ NÁPLNĚ OBLÍBENÝCH PRODUKTŮ

Vyvíjíme se také zaváděním znovuplnitelných výrobků a obalů vyrobených z menšího množství materiálů a recyklací prázdných lahví a nádobek, které se přetavují na materiály pro budoucnost. Motivujeme naše zákazníky, aby si místo originálního balení pořídili naše náhradní náplně, které jsou výhodné jak pro ně, tak pro životní prostředí. Každá náhradní náplň obsahuje až 4x obsah originálního balení a až o 80 % méně plastu. Mezi produkty s náhradní náplní patří stálice našich zákazníků, jako je Creme de corps či Ultra Facial Cream.

Abyste nic nepropásli

Přihlásit se k odběru článků a novinek:

Kliknutím níže na « Přihlašuji se k odběru » souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním personalizovaných obchodních sdělení od skupiny Unibail-Rodamco-Westfield**.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit pomocí odkazu pro odhlášení, který je součástí každého našeho zaslaného e-mailu. Další informace o správě osobních údajů a vašich právech jako subjektů údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Společnými správci Vašich osobních údajů jsou na jedné straně společnost Unibail Management a na druhé straně konkrétní entita odpovědná za nákupní centra či centrum skupiny Unibail-Rodamco-Westfield, jehož newslettery si přejete dostávat.