Kitikate

Kitikate

Eticky vyráběná móda z organické bavlny pro miminka a děti

Oblíbená dětská móda která spojuje pohodlí, kvalitu a etickou výrobu.
Každý kousek je vyroben s ohledem na životní prostředí a práva pracovníků. Díky certifikátu GOTS můžete mít jistotu, že bavlněné materiály jsou šetrné k přírodě i k nejmenším. Produkty s moderním designem také poskytují maximální komfort pro vaše děti. S kitikate se můžete cítit dobře jak vy, tak vaše děti. V nabídce najdete výbavu pro novorozence i oblečení pro děti ve školkovém věku.

Abyste nic nepropásli

Přihlásit se k odběru článků a novinek:

Kliknutím níže na « Přihlašuji se k odběru » souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním personalizovaných obchodních sdělení od skupiny Unibail-Rodamco-Westfield**.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit pomocí odkazu pro odhlášení, který je součástí každého našeho zaslaného e-mailu. Další informace o správě osobních údajů a vašich právech jako subjektů údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Společnými správci Vašich osobních údajů jsou na jedné straně společnost Unibail Management a na druhé straně konkrétní entita odpovědná za nákupní centra či centrum skupiny Unibail-Rodamco-Westfield, jehož newslettery si přejete dostávat.