L’OCCITANE

L’OCCITANE

Nová plně recyklovaná a recyklovatelná láhev pro náhradní ekologické náplně našich nejoblíbenějších produktů

Chceme předběhnout trh a připravit se na budoucnost, abychom byli průkopníky v oblasti recyklovatelných náplní. Byli jsme mezi prvními s doypacky, chceme být mezi prvními s recyklovatelnými lahvemi.

PROČ SI NENECHÁME DOYPACK?

Naše současné doypacky mají několik vrstev plastu, které nejsou recyklovatelné ve všech zemích. Třídicí kanály nepovažují doypacky za recyklovatelné PROČ LAHEV? Lahve se recyklují a procházejí třídicími kanály. A díky tvaru lahve bude gesto třídění pro spotřebitele i srozumitelnější. Naše lahev je plně recyklovatelná.

B CORP

L’Occitane má navíc od září 2023 certifikaci B CorporationTM

Je to pro nás rozhodně víc, než jen získání certifikátu. Je to jedinečná možnost se připojit
k mezinárodní komunitě firem, které jsou odhodlané neustále hledat nové způsoby, jak zlepšit svůj
sociální a environmentální vliv.

Abyste nic nepropásli

Přihlásit se k odběru článků a novinek:

Kliknutím níže na « Přihlašuji se k odběru » souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním personalizovaných obchodních sdělení od skupiny Unibail-Rodamco-Westfield**.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit pomocí odkazu pro odhlášení, který je součástí každého našeho zaslaného e-mailu. Další informace o správě osobních údajů a vašich právech jako subjektů údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Společnými správci Vašich osobních údajů jsou na jedné straně společnost Unibail Management a na druhé straně konkrétní entita odpovědná za nákupní centra či centrum skupiny Unibail-Rodamco-Westfield, jehož newslettery si přejete dostávat.