LUSH

LUSH

Čerstvá, ručně vyráběná kosmetika, netestovaná na zvířatech, 100% vegetariánská a z 95 % veganská.

Lush používá ve svých produktech čerstvé ovoce, mořské řasy, rostlinná másla a oleje, přírodní silice a další kvalitní ingredience z etických zdrojů. K výrobě jsou využívány suroviny z obnovitelných zdrojů nakupované za podmínek fair trade a je podporována místní ekonomika a komunity v zemích, kde lokální farmáři a sdružení suroviny vyrábějí. Pro snížení spotřeby konzervačních látek i obalů Lush vyrábí mnoho produktů v tuhé formě a v samokonzervačním složení (šampuky, masážní oleje, deodoranty, nahatý make-up a mnoho dalšího…). V Lush najdete produkty pro péči o tělo, pleť i vlasy, do koupele i do sprchy, tuhé masážní oleje nebo originální vynálezy Lush: koupelové bomby a šampuky… přehlídku vůní, barev, báječných čerstvých a eticky získávaných ingrediencí, kreativity a inovací.

Sticky Dates – tělový peeling

Nechte se opečovat spojením hydratačního arganového oleje a jemně exfoliačního krupicového cukru, které pokožku zanechává hebkou a vláčnou. Sladký zlatavý cukrový peeling s datlovým sirupem a vůní karamelu.

Baby Rainbow Carrots – koupelová pěna

Zamíchejte barevnou mrkvičkou ve své koupeli a užijte si hebké voňavé bublinky.

Golden Egg – koupelová bomba

Roztajte blahem v úžasné lázni se zlatou kraslicí vonící po karamelu s povzbuzujícími tóny bergamotu a brazilských pomerančů.

Mask of Magnaminty  – samo-konzervační maska na obličej a tělo

Multifunkční mátová maska se směsí jemných, a přesto účinných ingrediencí včetně medu nebo kaolinu, které vaši pleť rozjasní, uklidní a zbaví ji nečistot. Do této snadno roztíratelné masky Lush přidal silici z máty peprné pro stimulaci pleti a silici z aksamitníku vzpřímeného a chlorofylin pro její ošetření. Semena z pupalky dvouleté a mleté fazolky adzuki se postarají o jemný peeling, až budete masku smývat.

Swell – šampon

Mořský vánek ve vlasech vtělený do kelímku šamponu z mořské soli, mořských řas a pačuli, který krásně prosluní matnější vlásky. Ručně sbíraná hrubá mořská sůl dodává jemným vlasům na objemu a jednotlivé prameny tak působí hustším dojmem, zatímco sliz z řasy čepelatky cukrové zlepšuje lesk a rozzáří váš den. K osvěžující očistě přispívají povzbuzující krystalky mentolu – je to jako ponořit se do oceánu.

Abyste nic nepropásli

Přihlásit se k odběru článků a novinek:

Kliknutím níže na « Přihlašuji se k odběru » souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním personalizovaných obchodních sdělení od skupiny Unibail-Rodamco-Westfield**.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit pomocí odkazu pro odhlášení, který je součástí každého našeho zaslaného e-mailu. Další informace o správě osobních údajů a vašich právech jako subjektů údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Společnými správci Vašich osobních údajů jsou na jedné straně společnost Unibail Management a na druhé straně konkrétní entita odpovědná za nákupní centra či centrum skupiny Unibail-Rodamco-Westfield, jehož newslettery si přejete dostávat.