MANUFAKTURA

MANUFAKTURA

Objevte kouzlo tuhých mýdel

Tuhámýdla zažívají velkolepý návrat a čím dál více se řadí mezi běžně používanou kosmetiku. Jejich oblíbenost stoupá především díky své udržitelné formě zpracování, balení bez plastu a obdivuhodné výdrži.

Objevte kouzlo tuhých mýdel a zažijte EKO boom v péči o pokožku celého těla i vy.

Manufaktura ve svých recepturách kombinuje tradiční metodu zpracovávání, kvalitních suroviny i zásady udržitelné výroby a produkce.

Šetrná k pokožce – ohleduplná k přírodě

  • Vydrží až 10x déle než tekuté mýdlo nebo sprchový gel
  • 98,77 % ingrediencí přírodního původu
  • Základem mýdel Manufaktura je výhradně palmový olej s přísnou certifikací Segregated Responsible Sustainable Palm Oil – z plantáží zaručujících férovou a udržitelnou produkci palmového oleje
  • Tradiční metoda zpracovávání je stará téměř 100 let
  • Díky obsahu vysoce kvalitního mýdlového základu s glycerinem a pečujícími přírodními ingrediencemi jsou velmi šetrná k pokožce
  • Šetří přírodu díky svému udržitelnému provedení. Po vypotřebování nevzniká žádný zbytečný plastový odpad
  • Krabička, v níž jsou mýdla ukrytá, se vyrábí v ČR a snadno ji zrecyklujete
  • Při jejich výrobě se nespotřebuje tolik vody a vzniká minimální množství odpadu
  • Díky praktickému balení můžete vzít tuhá mýdla i na palubu letadla

Díky optimálnímu tvaru dokonale padnou do ruky, jsou mimořádně pevná, nerozpadají se, nevysychají a nepraskají. Přírodní mýdla v tuhé podobě jsou vzpomínky na dětství u babičky a vy si tyto krásné chvíle můžete dopřát každý den.

Abyste nic nepropásli

Přihlásit se k odběru článků a novinek:

Kliknutím níže na « Přihlašuji se k odběru » souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním personalizovaných obchodních sdělení od skupiny Unibail-Rodamco-Westfield**.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit pomocí odkazu pro odhlášení, který je součástí každého našeho zaslaného e-mailu. Další informace o správě osobních údajů a vašich právech jako subjektů údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Společnými správci Vašich osobních údajů jsou na jedné straně společnost Unibail Management a na druhé straně konkrétní entita odpovědná za nákupní centra či centrum skupiny Unibail-Rodamco-Westfield, jehož newslettery si přejete dostávat.