ORIGINAL MARINES

ORIGINAL MARINES

WEAR THE FUTURE

Pro budoucnost našich dětí jdeme dál…materiály, výroba, logistika s důrazem na udržitelnost jsou normou, kterou každodenně žijeme. V posledních letech jsme se zaměřili na naše obchody a snížili jsme energetickou náročnost našich provozů o 40 %. Ale ani tady jsme se nezastavili. Náš program reLIFE dělá z oblečení ORIGINAL MARINES opravdu udržitelnou módu. Na naši kvalitu se můžete spolehnout a nošeným, nezničeným kouskům dát další život. Je to jednodušší, než si myslíte. Přineste oblečení ORIGINAL MARINES, které je vašim dětem již malé, a my se postaráme o to, aby udělalo radost ještě jednou a vám jako poděkování dáme voucher se slevou na další nákupy.

JSME FÉR

Naprostou samozřejmostí je, že naši dodavatelé nevyužívají dětské práce a zaručují férové, bezpečné a udržitelné pracovní podmínky. Dodržování pracovních podmínek pravidelně i namátkově kontrolujeme. Našim zaměstnancům vycházíme vstříc, aby dokázali sladit svůj rodinný i pracovní život.

JSME EKO

Eko textil, eko barvy, bezpečné a udržitelné doplňky…veškeré materiály pochází od výrobců s certifikací OEKO-TEX 100. Jedná se mezinárodní standard pro bezpečnost textilních výrobků. 100 % našich oděvů prochází chemickými a fyzikálními testy TUV SUD. To znamená, že vaše děti jsou v naprostém bezpečí.

JSME TU PRO LEPŠÍ ZÍTŘEK

Dbáme na to, aby výroba, logistika a prodej neplýtvaly energií…ani lidskou ani z přírodních zdrojů. Žádné zbytečné papíry, cesty ani energetičtí žrouti. Pravidelně kontrolujeme, vyhodnocujeme a zlepšujeme naši energetickou stopu. Tam, kde jiní končí prodejem, my začínáme žít s programem relife.

Abyste nic nepropásli

Přihlásit se k odběru článků a novinek:

Kliknutím níže na « Přihlašuji se k odběru » souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním personalizovaných obchodních sdělení od skupiny Unibail-Rodamco-Westfield**.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit pomocí odkazu pro odhlášení, který je součástí každého našeho zaslaného e-mailu. Další informace o správě osobních údajů a vašich právech jako subjektů údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Společnými správci Vašich osobních údajů jsou na jedné straně společnost Unibail Management a na druhé straně konkrétní entita odpovědná za nákupní centra či centrum skupiny Unibail-Rodamco-Westfield, jehož newslettery si přejete dostávat.