OXALIS DESSOUS

OXALIS DESSOUS

Recyklované materiály u značky Aubade

Francouzská značka Aubade „převlékla“ svou nejprodávanější kolekci do udržitelného hávu. Jednotlivé střihy podprsenek a kalhotek z kolekce s názvem Rosessence Care jsou vyrobeny z recyklované jacquardové krajky, která má nádherné vzorování, jenž vytváří květy růží. Tato jedinečná kolekce dokazuje, že i luxusní spodní prádlo může být vyrobeno udržitelně. Objevte kouzlo této jedinečné kolekce v naší prodejně Oxalis dessous. Těšíme se na Vás

Oxalisdessous

Jsme rodinná společnost, která je na trhu již více než 25 let. Zabýváme se provozováním prodejen a internetového obchodu se spodním prádlem, plavkami a nočním sortimentem. Ekologii a vliv člověka na přírodu bereme velice vážně a aktivně zařazujeme do svého sortimentu produkty, které jsou buď plně ekologické, nebo jsou vyráběny šetrnými způsoby s úctou k přírodě.

Štěpánka Kupcová, jednatelka společnosti Oxalis dessous

Naše prodejny

  • Westfield Chodov, Roztylská 2321/19, Praha 4
  • Palác Adria, Národní 36/40, Praha 1
  • Oxalis dessous store, Jungmannovo nám. 20, Praha 1
  • E-shop: www.oxalisdessous.cz

Abyste nic nepropásli

Přihlásit se k odběru článků a novinek:

Kliknutím níže na « Přihlašuji se k odběru » souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním personalizovaných obchodních sdělení od skupiny Unibail-Rodamco-Westfield**.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit pomocí odkazu pro odhlášení, který je součástí každého našeho zaslaného e-mailu. Další informace o správě osobních údajů a vašich právech jako subjektů údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Společnými správci Vašich osobních údajů jsou na jedné straně společnost Unibail Management a na druhé straně konkrétní entita odpovědná za nákupní centra či centrum skupiny Unibail-Rodamco-Westfield, jehož newslettery si přejete dostávat.