STEILMANN

STEILMANN

STEILMANN

Při výrobě značky comma se provádějí přísné kontroly znečišťujících látek a dodavatelům se poskytují pokyny pro ochranu životních podmínek zvířat i lidí. Ve výrobě používají udržitelná, certifikovaná vlákna či recyklované materiály z plastu či textilního odpadu. Výroba je šetrná k životnímu prostředí, primárně i díky tomu, že většina výroby je evropská. Díky tomu jsou i krátké dovozové vzdálenosti.

BLUE PLANET

Značka Digel se zaměřuje kromě výroby i na obnovu životního prostředí. Ve spolupráci s organizací edenproject zasadí za každý prodaný oblek jeden strom, což nejen pomáhá životnímu prostředí, ale nabízí pracovní místa v rozvojových zemích.

BRAX využívá označení BLUE PLANET pro všechny své udržitelné produkty. Zejména se jedná o technologie dualFX, LYCRA a EIM-SCORE, ale patří tam také iniciativa Bavlna z Afriky, která podporuje udržitelnost životních podmínek v Africe.

Značka OLYMP se spojila s Borisem Herrmannem, německý jachtař a autor, a společně spustili iniciativu pro ochranu oceánů a veškerého života v něm. Mimo jiné, také změnili balení svých produktů na 100% recyklovatelné, čím zmenšili množství odpadu o 50 tun!

Abyste nic nepropásli

Přihlásit se k odběru článků a novinek:

Kliknutím níže na « Přihlašuji se k odběru » souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním personalizovaných obchodních sdělení od skupiny Unibail-Rodamco-Westfield**.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit pomocí odkazu pro odhlášení, který je součástí každého našeho zaslaného e-mailu. Další informace o správě osobních údajů a vašich právech jako subjektů údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Společnými správci Vašich osobních údajů jsou na jedné straně společnost Unibail Management a na druhé straně konkrétní entita odpovědná za nákupní centra či centrum skupiny Unibail-Rodamco-Westfield, jehož newslettery si přejete dostávat.