TEFAL

TEFAL

RESPEKTUJE PŘÍRODU, RESPEKTUJE VÁS

Tefal je již několik let aktivní ve vývoji spotřebičů, které jsou ve všech ohledech šetrné k přírodě. Šetří energie, vodu i materiály nejen během produkce samotných výrobků, ale i během jejich používání. Dnes již většina výrobků značky Tefal, které opouštějí montážní linku, splňuje přísná kritéria garance 15 let opravitelnosti. To znamená, že produkty jsou po dobu 15 let užívání opravitelné v jednom ze 6 200 smluvních servisů po celém světě za přiměřenou cenu tak, abyste nemuseli sahat po novém spotřebiči, a tím šetří nejenom životní prostředí, ale i vaši peněženku. Řada mixérů Eco Respect jde ještě dál, představuje opravdovou budoucnost domácích spotřebičů. Stolní a tyčový mixér spolu se sekáčkem a struhadlem jsou vyrobeny až ze 65 % z recyklovaného plastu a zároveň jsou samy recyklovatelné. Jejich balení neobsahuje žádné plasty, pouze recyklovaný karton, na kterém je rostlinnými inkousty natištěný návod k obsluze a tím je opět minimalizován odpad. Uhlíková stopa výrobků Eco Respect je malá, jelikož jsou kompletně vyráběny ve francouzských Lurdách a jejich komponenty nemusejí obletět polovinu světa, aby se nakonec dostaly až do vaší kuchyně. Každý, kdo zakoupí výrobky s označením Eco Label, které má i set mixérů Eco Respect, si může být jistý, že volí dobrou budoucnost pro sebe i své děti.

Abyste nic nepropásli

Přihlásit se k odběru článků a novinek:

Kliknutím níže na « Přihlašuji se k odběru » souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním personalizovaných obchodních sdělení od skupiny Unibail-Rodamco-Westfield**.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit pomocí odkazu pro odhlášení, který je součástí každého našeho zaslaného e-mailu. Další informace o správě osobních údajů a vašich právech jako subjektů údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Společnými správci Vašich osobních údajů jsou na jedné straně společnost Unibail Management a na druhé straně konkrétní entita odpovědná za nákupní centra či centrum skupiny Unibail-Rodamco-Westfield, jehož newslettery si přejete dostávat.