TEZENIS

TEZENIS

BE THE CHANGE

Tezenis pokračuje ve své cestě k udržitelnosti a rozšiřuje kolekci BE THE CHANGE, jejímž cílem je omezit dopad společnosti na životní prostředí. Ve společnosti Tezenis se neustále snažíme vytvářet pozitivní změny v prostředí kolem nás, dokonce i ten nejjednodušší proces je zaměřen na odpovědnější budoucnost módy. Od tohoto cíle vycházejí projekty a akce, které nám umožňují spojit silné tvůrčí úsilí a inovace směrem k ekologii a trvale udržitelnému rozvoji.

Termín, který pro nás označuje nejen vědomou volbu vláken, ale také opětovné použití výrobního odpadu, použití recyklovaného papíru v obalech, jakož i pozornost věnovanou nižší spotřebě vody a důslednému snižování emisí CO 2 . Naší výzvou je vyvíjet stále lepší produkty prostřednictvím hledání chvályhodných výrobních procesů, protože prostřednictvím našich současnýchi budoucích závazků se chceme podílet na změně.

Mírně vyztužená balkonová podprsenka Wien z recyklované krajky

Balkonetka Wien s mírně vyztuženými košíčky, kostice- mi a boční výztuží pro dokonalou oporu. Vyrobená z hebké recyklované krajky. Úzká nastavitelná ramínka a zapínání na tři háčky ve čtyřech polohách. Polyamidové vlákno na krajce v tomto produktu je vyrobeno ze 100% recyklovaného vlákna získaného zpracováním vyřazených, nepoužitých textilií.

Vykrojená tanga z recyklované krajky

Vykrojená tanga do V z hebké recyklované krajky. Ekologicky udržitelná tkanina, jejíž výroba má nízký dopad na životní prostředí. Polyamidové vlákno na krajce v tomto produktu je vyrobeno ze 100% recyklovaného vlákna získaného zpracováním vyřazených, nepoužitých textilií.

Abyste nic nepropásli

Přihlásit se k odběru článků a novinek:

Kliknutím níže na « Přihlašuji se k odběru » souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním personalizovaných obchodních sdělení od skupiny Unibail-Rodamco-Westfield**.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit pomocí odkazu pro odhlášení, který je součástí každého našeho zaslaného e-mailu. Další informace o správě osobních údajů a vašich právech jako subjektů údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Společnými správci Vašich osobních údajů jsou na jedné straně společnost Unibail Management a na druhé straně konkrétní entita odpovědná za nákupní centra či centrum skupiny Unibail-Rodamco-Westfield, jehož newslettery si přejete dostávat.