WATERDROP®

WATERDROP®

VÍCE NEŽ NÁPOJ BEZ CUKRU

Společnost Waterdrop nabízí několik kategorií svých drinků – můžete vybírat z Microdrinků pro běžný pitný režim, Microtea do horké vody, Microenergy pro dodání energie nebo Microlyte pro snadnější hydrataci a regeneraci při zátěži. Všechny kategorie se vyrábějí z nejlepších ovocných a rostlinných výtažků, mají plnou a lahodnou chuť a většina obsahuje také vitamíny – vše stlačeno do jedné malé kostky. Posláním této společnosti je nejen pomoci lidem pít více vody, ale i žít udržitelnější život. Kapsle, do kterých se kostky bez cukru balí, jsou vyrobené z recyklovatelného PET. Při jejich vrácení zpět do brněnského sídla firmy nebo do jakékoli prodejny, získáte body do věrnostního programu, které můžete směnit za produkty. Takzvaná dvojitá udržitelnost.

Dalším krokem k udržitelnosti a doplňkem Microdrinků aj. jsou designové a funkční lahve z borosilikátového skla či nerezové oceli, které pomohou s pitným režimem bez využití jednorázových plastů, kterých je už tak v oběhu dostatek. Mimo lahví v jejich sortimentu najdete i skleněné karafy do domácnosti, sklenice, nerezová či skleněná brčka. Zkrátka a jednoduše této společnosti na snížení jejich uhlíkové stopy opravdu záleží. I přesto tento lovebrand nezahálí a neustále pracuje na svých produktech a recepturách a to nyní dokazuje i nový design krabiček pro jejich drinky. Myslete na svůj pitný režim i vy a vstupte do jarních dnů s péčí o své tělo a jeho hydrataci kdekoliv a kdykoliv. Třeba s nadčasovou lahví a Microdrinky od waterdrop®.

Abyste nic nepropásli

Přihlásit se k odběru článků a novinek:

Kliknutím níže na « Přihlašuji se k odběru » souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním personalizovaných obchodních sdělení od skupiny Unibail-Rodamco-Westfield**.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit pomocí odkazu pro odhlášení, který je součástí každého našeho zaslaného e-mailu. Další informace o správě osobních údajů a vašich právech jako subjektů údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Společnými správci Vašich osobních údajů jsou na jedné straně společnost Unibail Management a na druhé straně konkrétní entita odpovědná za nákupní centra či centrum skupiny Unibail-Rodamco-Westfield, jehož newslettery si přejete dostávat.