WATERDROP®

WATERDROP®

Žijeme a dýcháme pro udržitelnost

Ve waterdrop® se nesoustředíme pouze na kvalitu našich produktů, ale záleží nám i na tom, jak co nejvíce šetřit životní prostředí. Naším cílem je inspirovat ostatní a omezit využívání jednorázových plastů v domácnostech, kancelářích nebo také u oblíbených aktivit jako je sport, cestování a další. Proto vyrábět produkty z kvalitních materiálů je pro nás základ. Nejčastěji pro naše doplňky využíváme odolné borosilikátové sklo, izolační nerezovou ocel či bambus. Nejde pouze o omezení využívání nových plastů, ale i o odstraňování těch starších. Již několikátým rokem spolupracujeme s organizací Plastic Bank, která se zaměřuje na budování recyklačních ekosystémů a boj proti znečišťování oceánů plastem. Za každé prodané balení po 12 ks společně odstraníme jednu plastovou lahev ze životního prostředí. Přestože je každý náš waterdrop® balený zvlášť, i tady se snažíme jít udržitelnosti naproti. Jednotlivé prázdné kapsle je možné vrátit na našich prodejnách a získat za ně body do waterdrop® věrnostního programu. Jen na prodejnách jsme celosvětově za rok 2023 vysbírali a zrecyklovali 6,1 milionu blistrů. Nemusíte však pouze vracet prázdné kapsle – na jakékoli prodejně je možné si zdarma napustit pitnou vodu.

Pro lepší budoucnost

Během uplynulého roku jsme mimo jiné kladli důraz i na základní věc jako je zajištění pitné vody v zemích, kde to není samozřejmostí. Vytvořili jsme český design lahví v limitované edici, z jejichž prodeje jsme část darovali ve spolupráci s organizací Člověk v tísni na vybudování studní s pitnou vodou v Africe. Vydejte se s námi na cestu za udržitelností jako už více než 2 miliony zákazníků na celém světě.

Abyste nic nepropásli

Přihlásit se k odběru článků a novinek:

Kliknutím níže na « Přihlašuji se k odběru » souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním personalizovaných obchodních sdělení od skupiny Unibail-Rodamco-Westfield**.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit pomocí odkazu pro odhlášení, který je součástí každého našeho zaslaného e-mailu. Další informace o správě osobních údajů a vašich právech jako subjektů údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Společnými správci Vašich osobních údajů jsou na jedné straně společnost Unibail Management a na druhé straně konkrétní entita odpovědná za nákupní centra či centrum skupiny Unibail-Rodamco-Westfield, jehož newslettery si přejete dostávat.