YVES ROCHER

YVES ROCHER

Respekt k přírodě jako předpoklad pro odpovědnou krásu

Musíme vracet přírodě to, co nám dává. Tímto heslem se řídil pan Yves Rocher, zakladatel stejnojmenné značky francouzské rostlinné kosmetiky, od samého počátku a brand v této nastavené vizi pokračuje do dnešních dní. Účinné složky rostlinného původu a úcta k přírodě jsou základními pilíři, na kterých značka Yves Rocher stojí již od roku 1959.

Buďte součástí změny!

Na začátku roku 2024 uvedla rostlinná kosmetika Yves Rocher novinku v podobě 600ml náhradních náplní svých sprchových gelů řady Bain de Nature. Obal náhradních náplní je plně recyklovatelný a na jeho výrobu se spotřebuje 4x méně plastu než na výrobu standardního 400ml flakonu sprchového gelu. Navíc je vyráběn z 90 % z recyklovaných plastů z pobřežních oblastí, a Yves Rocher se tak podílí na dekontaminaci od plastového odpadu v místech, kde je odpadové hospodářství teprve na začátku.

Při výrobě produktů značka samozřejmě dbá nejen na respekt k přírodě, ale i k pokožce –sprchové gely jsou veganské, neobsahují sulfáty (sulfátové tenzidy) a mají mycí složku rostlinného původu, která jemně čistí pokožku a zároveň respektuje její přirozenou hydrataci.

Abyste nic nepropásli

Přihlásit se k odběru článků a novinek:

Kliknutím níže na « Přihlašuji se k odběru » souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním personalizovaných obchodních sdělení od skupiny Unibail-Rodamco-Westfield**.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit pomocí odkazu pro odhlášení, který je součástí každého našeho zaslaného e-mailu. Další informace o správě osobních údajů a vašich právech jako subjektů údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Společnými správci Vašich osobních údajů jsou na jedné straně společnost Unibail Management a na druhé straně konkrétní entita odpovědná za nákupní centra či centrum skupiny Unibail-Rodamco-Westfield, jehož newslettery si přejete dostávat.