BOMBAY EXPRESS

BOMBAY EXPRESS

V Bombay Express některé z našich čerstvě připravo- vaných nápojů nabízíme v recyklovatelných, resp. znovu plnitelných skleněných lahvičkách. Zákazník lahvičku může zrecyklovat nebo ji opakovaně využít (pokud si ji donese, nápoj mu do ní můžeme nalít za běžnou cenu, tedy minus cenu za lahvičku). Zákazník si rovněž může přinést na jídlo s sebou svůj vlastní obal.

Abyste nic nepropásli

Přihlásit se k odběru článků a novinek:

Kliknutím níže na « Přihlašuji se k odběru » souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním personalizovaných obchodních sdělení od skupiny Unibail-Rodamco-Westfield**.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit pomocí odkazu pro odhlášení, který je součástí každého našeho zaslaného e-mailu. Další informace o správě osobních údajů a vašich právech jako subjektů údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Společnými správci Vašich osobních údajů jsou na jedné straně společnost Unibail Management a na druhé straně konkrétní entita odpovědná za nákupní centra či centrum skupiny Unibail-Rodamco-Westfield, jehož newslettery si přejete dostávat.