L’OCCITANE

L’OCCITANE

PRVNÍ PLNICÍ STANICE

ZÁVAZEK L’OCCITANE K OMEZOVÁNÍ ODPADU SE POVEDLO POSUNOUT JEŠTĚ O KOUSEK DÁL!

V prodejně ve Westfield Chodov nainstalovali svou první plnicí stanici v České republice. Nyní si tak můžete přinést svou prázdnou lahev od jednoho z 5 vybraných produktů L’OCCITANE a doplnit si ho, aniž by bylo potřeba využít nový plastový obal. Nebo si můžete přímo na místě koupit krásnou plechovou lahev a tu pak plnit donekonečna. V plnicí stanici naleznete těchto 5 produktů L’OCCITANE: Sprchový olej Mandle, Sprchový gel Verbena, Šampon na suché a poškozené vlasy, Kondicionér na suché a poškozené vlasy, Tekuté mýdlo na ruce Bambucké máslo a Verbena.

Abyste nic nepropásli

Přihlásit se k odběru článků a novinek:

Kliknutím níže na « Přihlašuji se k odběru » souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním personalizovaných obchodních sdělení od skupiny Unibail-Rodamco-Westfield**.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit pomocí odkazu pro odhlášení, který je součástí každého našeho zaslaného e-mailu. Další informace o správě osobních údajů a vašich právech jako subjektů údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Společnými správci Vašich osobních údajů jsou na jedné straně společnost Unibail Management a na druhé straně konkrétní entita odpovědná za nákupní centra či centrum skupiny Unibail-Rodamco-Westfield, jehož newslettery si přejete dostávat.