QUICKWASH

QUICKWASH

ČISTÍRNA ODĚVŮ A PRÁDELNA QUICKWASH

Prádelna Quickwash představuje vlastní čistírnu oděvů s moderní technologií mokrého čištění Softwash. Do Quickwash tak můžete zanést i prádlo, které není určené k praní. Vaše oblečení bude RYCHLE, KVALITNĚ A ŠETRNĚ vyčištěno a bude vypadat jako nové. Čistírna je navíc díky pří- rodně odbouratelným prostředkům šetrná nejen k vašim oděvům, ale také k životnímu prostřední. Stejně jako využití recyklovatelných (komposto- vatelných) ochranných obalů a cirkulační využití ramínek, které zákazníci mohou vrátit zpět a tak se použijí vícekrát.

Abyste nic nepropásli

Přihlásit se k odběru článků a novinek:

Kliknutím níže na « Přihlašuji se k odběru » souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním personalizovaných obchodních sdělení od skupiny Unibail-Rodamco-Westfield**.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit pomocí odkazu pro odhlášení, který je součástí každého našeho zaslaného e-mailu. Další informace o správě osobních údajů a vašich právech jako subjektů údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Společnými správci Vašich osobních údajů jsou na jedné straně společnost Unibail Management a na druhé straně konkrétní entita odpovědná za nákupní centra či centrum skupiny Unibail-Rodamco-Westfield, jehož newslettery si přejete dostávat.