Workshop s Kamilou

Naše ambasadorka Kamila na začátku září představila možné přístupy k tvorbě udržitelnějšího šatníku několika novinářkám na workshopu v Moment Cafe. Dozvěděli jsme se například to, že většina z nás nosí pouze 10 % svého šatníku, nebo že průměrně je každý outfit tzv. „rychlé módy“ nošen jen zhruba 3-5x. 

Důkladné poznání sama sebe a svého vkusu je podle Kamily prvním a nejdůležitějším krokem k budování udržitelnějšího šatníku. Svůj vlastní fashion moodboard si můžete sestavit i doma: Vezměte si několik časopisů a vystřihněte vše, co na nás působí příjemným dojmem.

V sekci „Udržitelné kolekce“ najdete řadu tipů na šetrnější kolekce našich nájemců. Například ty od značky dětské módy Kitikate ze 100% organické bavlny, Primeblue od Adidas, která se vytváří z recyklovaného odpadu z pláží a pobřeží, nebo koženou obuv Ecco, na jejíž výrobu se zase díky speciální technologii DriTan™ spotřebuje výrazně méně vody. Dozvíte se zde i například to, že při ruční výrobě veganských tenisek Novesta Marathon se používají pouze certifikované ekologické materiály – přírodní kaučuk, 100% bavlna a len. Letošní Green Collection spodního prádla Intimissimi zase obsahuje udržitelná vlákna vyrobená z recyklovaných surových materiálů nebo z bambusu

Abyste nic nepropásli

Přihlásit se k odběru článků a novinek:

Kliknutím níže na « Přihlašuji se k odběru » souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním personalizovaných obchodních sdělení od skupiny Unibail-Rodamco-Westfield**.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit pomocí odkazu pro odhlášení, který je součástí každého našeho zaslaného e-mailu. Další informace o správě osobních údajů a vašich právech jako subjektů údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Společnými správci Vašich osobních údajů jsou na jedné straně společnost Unibail Management a na druhé straně konkrétní entita odpovědná za nákupní centra či centrum skupiny Unibail-Rodamco-Westfield, jehož newslettery si přejete dostávat.